2-onder-1-kapwoning Spireastraat 16 Enschede

Spireastraat 16, 7531 BN Enschede

78 m² Bouwjaar 1952 5 kamers 3 slaapkamers Label E

Spireastraat 16 is een 2-onder-1-kapwoning in Enschede, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 78 m², een perceel van 143 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €228.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1952
Woonoppervlakte
78 m²
Perceeloppervlakte
143 m²
Inhoud
374 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€225.000 tot €275.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Spireastraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Spireastraat 16

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
225.21 kWh/m²
Primaire fossiele energie
315.87 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
57.85 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Enschede

1860 Inwoners
1005 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
941 Woningvoorraad
€228.000 Gem. woningwaarde Ribbelt-Ribbelerbrink
43% Koopwoningen
6.268 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Spireastraat 16

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Spireastraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Spireastraat 16?

De prijsindicatie voor Spireastraat 16 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Ribbelt-Ribbelerbrink is €228.000. Dat komt neer op circa €2.923 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Spireastraat 16 zich tot de wijk Ribbelt-Ribbelerbrink?

Spireastraat 16 is een 2-onder-1-kapwoning van 78 m² in de wijk Ribbelt-Ribbelerbrink. De buurt telt 941 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.268 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Spireastraat 16?

Spireastraat 16 is een 2-onder-1-kapwoning in Ribbelt-Ribbelerbrink, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Spireastraat 16 vergeleken met de buurt?

Spireastraat 16 heeft 78 m² woonoppervlakte en 374 m³ inhoud. Het perceel is 143 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Ribbelt-Ribbelerbrink ligt de gemiddelde woningwaarde op €228.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Spireastraat 16 en wat betekent dat?

Spireastraat 16 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-02-05. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 57.85 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Spireastraat 16?

Spireastraat 16 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Ribbelt-Ribbelerbrink?

De wijk Ribbelt-Ribbelerbrink in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 1.860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €228.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ribbelt-Ribbelerbrink?

Vanuit Spireastraat 16 in Ribbelt-Ribbelerbrink bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1.3 km.