Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1935
- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- 610 m²
Lossersestraat 90 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m² en een perceel van 610 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €570.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lossersestraat 90
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2 kmSupermarkt
2.4 kmHuisarts
2.5 kmTreinstation
3.4 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
2.1 kmMiddelbare school
3.2 kmApotheek
3.3 kmZiekenhuis
5.6 kmRestaurant
1.1 kmCafé
2.5 kmBibliotheek
3.3 kmBioscoop
5.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Noord Esmarke is €570.000. Dat komt neer op circa €4.711 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLossersestraat 90 is een woonhuis van 121 m² in de wijk Noord Esmarke. De buurt telt 140 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 41 inwoners per km².
Lossersestraat 90 is een woonhuis in Noord Esmarke, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Lossersestraat 90 heeft 121 m² woonoppervlakte. Het perceel is 610 m². In Noord Esmarke ligt de gemiddelde woningwaarde op €570.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Noord Esmarke in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €570.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Lossersestraat 90 in Noord Esmarke bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 2 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Lossersestraat 90: ziekenhuis op 5.6 km, apotheek op 3.3 km, kinderdagverblijf op 2.1 km, middelbare school op 3.2 km.
Recreatie nabij Noord Esmarke: restaurant (1.1 km), cafe (2.5 km).
Een woningrapport voor Lossersestraat 90 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Noord Esmarke. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1935, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.