Straatbeeld van Bentmaatweg 4 in Enschede

Bentmaatweg 4, 7525 PD Enschede

179 m² Bouwjaar 2007 Label A+++

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Bentmaatweg 4 is een vrijstaande woning in Enschede, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m² en een perceel van 1560 m². Het energielabel is A+++.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Vrijstaande woning
Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
179 m²
Perceeloppervlakte
1560 m²
Inhoud
675 m³
Laatst bekende transactie
Periode 2004 tot 2008

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Bentmaatweg 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bentmaatweg 4

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
118.46 kWh/m²
CO₂-emissie
5.64 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Buurtschap Lonneker-West

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

1,9 km
Dagelijks

Supermarkt

2,2 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

4,2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1,9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3,1 km
Gezondheid

Apotheek

3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4,8 km
Horeca

Restaurant

1,7 km
Horeca

Café

2,4 km
Cultuur

Bibliotheek

3,6 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Buurtschap Lonneker-West

Bentmaatweg 4 ligt in de buurt Buurtschap Lonneker-West in Enschede. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.970 inwoners en 725 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 86% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 750.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 2,2 km tot een supermarkt, 1,9 km tot een basisschool en 2 km tot een huisarts.

1970 Inwoners
700 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
725 Woningvoorraad
€750.000 Gem. WOZ-waarde Buurtschap Lonneker-West
86% Koopwoningen
66 Inwoners per km²

Locatie van Bentmaatweg 4

Officiële bekendmakingen rond Bentmaatweg 4

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· omgevingsvergunning · 93 meter

Verlenging beslistermijn voor het uitbreiden van een woonhuis aan Ruiterkampweg 75, 7524 AR Enschede

Bekijk officiële bekendmaking →

· andere beschikking · 93 meter

Kennisgeving ontvangst aanvraag het uitbreiden van een woonhuis, Ruiterkampweg 75, 7524 AR Enschede

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Enschede

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Enschede. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Bentmaatweg 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Bentmaatweg 4?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Buurtschap Lonneker-West €750.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bentmaatweg 4 zich tot de CBS-buurt Buurtschap Lonneker-West?

Bentmaatweg 4 is een vrijstaande woning van 179 m² in de CBS-buurt Buurtschap Lonneker-West. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 725 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 66 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bentmaatweg 4?

Bentmaatweg 4 is een vrijstaande woning in Buurtschap Lonneker-West, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Bentmaatweg 4 vergeleken met de buurt?

Bentmaatweg 4 heeft 179 m² woonoppervlakte en 675 m³ inhoud. Het perceel is 1560 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Buurtschap Lonneker-West €750.000.

Wat is het energielabel van Bentmaatweg 4 en wat betekent dat?

Bentmaatweg 4 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2031-10-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 5.64 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buurtschap Lonneker-West?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Buurtschap Lonneker-West in Enschede (Overijssel) 1.970 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €750.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Buurtschap Lonneker-West?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Buurtschap Lonneker-West in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,2 km tot een supermarkt, 1,9 km tot een basisschool, 2 km tot een huisarts, 4,2 km tot een treinstation, 1 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Buurtschap Lonneker-West?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Buurtschap Lonneker-West in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 4,8 km tot een ziekenhuis, 3 km tot een apotheek, 1,9 km tot een kinderdagverblijf, 3,1 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Buurtschap Lonneker-West?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Buurtschap Lonneker-West in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,7 km tot een restaurant, 2,4 km tot een café.

Wat is de verkoopgeschiedenis van Bentmaatweg 4?

Bentmaatweg 4 is verkocht in de periode 2004 tot 2008. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Buurtschap Lonneker-West €750.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Bentmaatweg 4?

Een woningrapport voor Bentmaatweg 4 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Buurtschap Lonneker-West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2007, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Enschede presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars