Streetview Lonneker Molenweg 175 Enschede

Lonneker Molenweg 175, 7525 PB Enschede

562 m² Bouwjaar 1880

Lonneker Molenweg 175 is een woning in Enschede, gebouwd in 1880. De woning heeft een woonoppervlakte van 562 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €691.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1880
Woonoppervlakte
562 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Lonneker Molenweg 175

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

3.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

1.7 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Enschede

1845 Inwoners
650 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
676 Woningvoorraad
€691.000 Gem. woningwaarde Buurtschap Lonneker-West
84% Koopwoningen
62 Inwoners per km²

Locatie van Lonneker Molenweg 175

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Lonneker Molenweg 175

Wat is de geschatte woningwaarde van Lonneker Molenweg 175?

De gemiddelde woningwaarde in Buurtschap Lonneker-West is €691.000. Dat komt neer op circa €1.230 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lonneker Molenweg 175 zich tot de wijk Buurtschap Lonneker-West?

Lonneker Molenweg 175 is een woning van 562 m² in de wijk Buurtschap Lonneker-West. De buurt telt 676 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 62 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lonneker Molenweg 175?

Lonneker Molenweg 175 is een woning in Buurtschap Lonneker-West, gebouwd in 1880 (146 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lonneker Molenweg 175 vergeleken met de buurt?

Lonneker Molenweg 175 heeft 562 m² woonoppervlakte. In Buurtschap Lonneker-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €691.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Buurtschap Lonneker-West?

De wijk Buurtschap Lonneker-West in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 1.845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €691.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buurtschap Lonneker-West?

Vanuit Lonneker Molenweg 175 in Buurtschap Lonneker-West bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 2 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buurtschap Lonneker-West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Lonneker Molenweg 175: ziekenhuis op 5 km, apotheek op 3.2 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 3.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Buurtschap Lonneker-West?