Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2024
- Woonoppervlakte
- 380 m²
Brandemaatweg 103 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 380 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €691.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Brandemaatweg 103
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.9 kmSupermarkt
2.2 kmHuisarts
2 kmTreinstation
4.7 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
1.9 kmMiddelbare school
3.1 kmApotheek
3.2 kmZiekenhuis
5 kmRestaurant
1.7 kmCafé
2.5 kmBibliotheek
3.7 kmBioscoop
5.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buurtschap Lonneker-West is €691.000. Dat komt neer op circa €1.818 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBrandemaatweg 103 is een woonhuis van 380 m² in de wijk Buurtschap Lonneker-West. De buurt telt 676 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 62 inwoners per km².
Brandemaatweg 103 is een woonhuis in Buurtschap Lonneker-West, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Brandemaatweg 103 heeft 380 m² woonoppervlakte. In Buurtschap Lonneker-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €691.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Brandemaatweg 103 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-07-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 11.54 kg/jaar.
De wijk Buurtschap Lonneker-West in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 1.845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €691.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Brandemaatweg 103 in Buurtschap Lonneker-West bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 2 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Brandemaatweg 103: ziekenhuis op 5 km, apotheek op 3.2 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 3.1 km.