Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2018
- Woonoppervlakte
- 285 m²
Harenbergweg 55 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 285 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €691.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Harenbergweg 55
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.9 kmSupermarkt
2.2 kmHuisarts
2 kmTreinstation
4.7 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
1.9 kmMiddelbare school
3.1 kmApotheek
3.2 kmZiekenhuis
5 kmRestaurant
1.7 kmCafé
2.5 kmBibliotheek
3.7 kmBioscoop
5.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buurtschap Lonneker-West is €691.000. Dat komt neer op circa €2.425 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHarenbergweg 55 is een woonhuis van 285 m² in de wijk Buurtschap Lonneker-West. De buurt telt 676 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 62 inwoners per km².
Harenbergweg 55 is een woonhuis in Buurtschap Lonneker-West, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Harenbergweg 55 heeft 285 m² woonoppervlakte. In Buurtschap Lonneker-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €691.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Harenbergweg 55 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-07-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Buurtschap Lonneker-West in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 1.845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €691.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Harenbergweg 55 in Buurtschap Lonneker-West bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 2 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Harenbergweg 55: ziekenhuis op 5 km, apotheek op 3.2 km, kinderdagverblijf op 1.9 km, middelbare school op 3.1 km.