Hoekwoning Hinnemanskamp 13 Enschede

Hinnemanskamp 13, 7524 AX Enschede

102 m² Bouwjaar 1972 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Hinnemanskamp 13 is een hoekwoning in Enschede, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 102 m², een perceel van 374 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €420.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Hoekwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
102 m²
Perceeloppervlakte
374 m²
Inhoud
452 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€270.000 tot €320.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Hinnemanskamp 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hinnemanskamp 13

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
86.97 kWh/m²
Primaire fossiele energie
137.23 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
25.69 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Enschede

1920 Inwoners
825 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
828 Woningvoorraad
€420.000 Gem. woningwaarde Dorp Lonneker
82% Koopwoningen
2.146 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hinnemanskamp 13

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Hinnemanskamp 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Hinnemanskamp 13?

De prijsindicatie voor Hinnemanskamp 13 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Dorp Lonneker is €420.000. Dat komt neer op circa €4.118 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hinnemanskamp 13 zich tot de wijk Dorp Lonneker?

Hinnemanskamp 13 is een hoekwoning van 102 m² in de wijk Dorp Lonneker. De buurt telt 828 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.146 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hinnemanskamp 13?

Hinnemanskamp 13 is een hoekwoning in Dorp Lonneker, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hinnemanskamp 13 vergeleken met de buurt?

Hinnemanskamp 13 heeft 102 m² woonoppervlakte en 452 m³ inhoud. Het perceel is 374 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Dorp Lonneker ligt de gemiddelde woningwaarde op €420.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hinnemanskamp 13 en wat betekent dat?

Hinnemanskamp 13 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-11-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.69 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hinnemanskamp 13?

Hinnemanskamp 13 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Dorp Lonneker?

De wijk Dorp Lonneker in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 1.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €420.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dorp Lonneker?

Vanuit Hinnemanskamp 13 in Dorp Lonneker bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 0.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Dorp Lonneker?

Zorg en onderwijs in de buurt van Hinnemanskamp 13: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 2.3 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Dorp Lonneker?

Recreatie nabij Dorp Lonneker: restaurant (0.4 km), cafe (1.5 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Hinnemanskamp 13?

Hinnemanskamp 13 is verkocht in de periode 2022 tot 2026. De prijsindicatie ligt rond €270.000 tot €320.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Dorp Lonneker is €420.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Hinnemanskamp 13?

Een woningrapport voor Hinnemanskamp 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Dorp Lonneker. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1972, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen