Streetview Welnaweg 90 Enschede

Welnaweg 90, 7524 AK Enschede

282 m² Bouwjaar 1984

Welnaweg 90 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 282 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €349.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
282 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Welnaweg 90

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Enschede

1255 Inwoners
450 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
516 Woningvoorraad
€349.000 Gem. woningwaarde Voortman-Amelink
46% Koopwoningen
1.298 Inwoners per km²

Locatie van Welnaweg 90

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Welnaweg 90

Wat is de geschatte woningwaarde van Welnaweg 90?

De gemiddelde woningwaarde in Voortman-Amelink is €349.000. Dat komt neer op circa €1.238 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Welnaweg 90 zich tot de wijk Voortman-Amelink?

Welnaweg 90 is een woonhuis van 282 m² in de wijk Voortman-Amelink. De buurt telt 516 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.298 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Welnaweg 90?

Welnaweg 90 is een woonhuis in Voortman-Amelink, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Welnaweg 90 vergeleken met de buurt?

Welnaweg 90 heeft 282 m² woonoppervlakte. In Voortman-Amelink ligt de gemiddelde woningwaarde op €349.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Voortman-Amelink?

De wijk Voortman-Amelink in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 1.255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €349.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Voortman-Amelink?

Vanuit Welnaweg 90 in Voortman-Amelink bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Voortman-Amelink?

Zorg en onderwijs in de buurt van Welnaweg 90: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Voortman-Amelink?

Recreatie nabij Voortman-Amelink: restaurant (0.9 km), cafe (0.8 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Welnaweg 90?

Een woningrapport voor Welnaweg 90 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Voortman-Amelink. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1984, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.