2-onder-1-kapwoning Oldenzaalsestraat 679 Enschede

Oldenzaalsestraat 679, 7524 AC Enschede

91 m² Bouwjaar 1928 5 kamers 3 slaapkamers Label G

Oldenzaalsestraat 679 is een 2-onder-1-kapwoning in Enschede, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 91 m², een perceel van 403 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €420.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
91 m²
Perceeloppervlakte
403 m²
Inhoud
431 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€255.000 tot €305.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_busy_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Oldenzaalsestraat 679

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oldenzaalsestraat 679

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
264.46 kWh/m²
Primaire fossiele energie
488.59 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
89.41 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

4.8 km

Buurtinformatie in Enschede

1920 Inwoners
825 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
828 Woningvoorraad
€420.000 Gem. woningwaarde Dorp Lonneker
82% Koopwoningen
2.146 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oldenzaalsestraat 679

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Oldenzaalsestraat 679

Wat is de geschatte woningwaarde van Oldenzaalsestraat 679?

De prijsindicatie voor Oldenzaalsestraat 679 ligt rond €255.000 tot €305.000. De gemiddelde woningwaarde in Dorp Lonneker is €420.000. Dat komt neer op circa €4.615 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oldenzaalsestraat 679 zich tot de wijk Dorp Lonneker?

Oldenzaalsestraat 679 is een 2-onder-1-kapwoning van 91 m² in de wijk Dorp Lonneker. De buurt telt 828 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.146 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oldenzaalsestraat 679?

Oldenzaalsestraat 679 is een 2-onder-1-kapwoning in Dorp Lonneker, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oldenzaalsestraat 679 vergeleken met de buurt?

Oldenzaalsestraat 679 heeft 91 m² woonoppervlakte en 431 m³ inhoud. Het perceel is 403 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Dorp Lonneker ligt de gemiddelde woningwaarde op €420.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oldenzaalsestraat 679 en wat betekent dat?

Oldenzaalsestraat 679 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-03-19. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 89.41 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oldenzaalsestraat 679?

Oldenzaalsestraat 679 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Dorp Lonneker?

De wijk Dorp Lonneker in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 1.920 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €420.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dorp Lonneker?

Vanuit Oldenzaalsestraat 679 in Dorp Lonneker bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 0.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Dorp Lonneker?

Zorg en onderwijs in de buurt van Oldenzaalsestraat 679: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 2.3 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Dorp Lonneker?

Recreatie nabij Dorp Lonneker: restaurant (0.4 km), cafe (1.5 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Oldenzaalsestraat 679?

Oldenzaalsestraat 679 is verkocht in de periode 2021 tot 2025. De prijsindicatie ligt rond €255.000 tot €305.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Dorp Lonneker is €420.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Oldenzaalsestraat 679?

Een woningrapport voor Oldenzaalsestraat 679 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Dorp Lonneker. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1928, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen