Straatbeeld van Merelstraat 21 in Enschede

Merelstraat 21, 7523 ZP Enschede

115 m² Bouwjaar 2004 Label A

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Merelstraat 21 is een hoekwoning in Enschede, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m² en een perceel van 650 m². Het energielabel is A.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Hoekwoning
Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
650 m²
Inhoud
416 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Merelstraat 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Merelstraat 21

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.94
CO₂-emissie
4422.92 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Roombeek-Roomveldje

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,4 km
Dagelijks

Supermarkt

0,5 km
Gezondheid

Huisarts

0,5 km
Vervoer

Treinstation

1,4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0,9 km
Gezondheid

Apotheek

1,1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1,9 km
Horeca

Restaurant

0,3 km
Horeca

Café

0,6 km
Cultuur

Bibliotheek

0,5 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Roombeek-Roomveldje

Merelstraat 21 ligt in de buurt Roombeek-Roomveldje in Enschede. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 4.365 inwoners en 2.169 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 48% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 363.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,5 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool en 0,5 km tot een huisarts.

4365 Inwoners
2195 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2169 Woningvoorraad
€363.000 Gem. WOZ-waarde Roombeek-Roomveldje
48% Koopwoningen
6.023 Inwoners per km²

Locatie van Merelstraat 21

Vergelijkbare woningen in Enschede

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Enschede. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Merelstraat 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Merelstraat 21?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Roombeek-Roomveldje €363.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Merelstraat 21 zich tot de CBS-buurt Roombeek-Roomveldje?

Merelstraat 21 is een hoekwoning van 115 m² in de CBS-buurt Roombeek-Roomveldje. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.169 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 6.023 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Merelstraat 21?

Merelstraat 21 is een hoekwoning in Roombeek-Roomveldje, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Merelstraat 21 vergeleken met de buurt?

Merelstraat 21 heeft 115 m² woonoppervlakte en 416 m³ inhoud. Het perceel is 650 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Roombeek-Roomveldje €363.000.

Wat is het energielabel van Merelstraat 21 en wat betekent dat?

Merelstraat 21 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-01-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 4422.92 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Roombeek-Roomveldje?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Roombeek-Roomveldje in Enschede (Overijssel) 4.365 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €363.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Roombeek-Roomveldje?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Roombeek-Roomveldje in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool, 0,5 km tot een huisarts, 1,4 km tot een treinstation, 1,1 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Roombeek-Roomveldje?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Roombeek-Roomveldje in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,9 km tot een ziekenhuis, 1,1 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 0,9 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Roombeek-Roomveldje?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Roombeek-Roomveldje in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,3 km tot een restaurant, 0,6 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Merelstraat 21?

Een woningrapport voor Merelstraat 21 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Roombeek-Roomveldje. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2004, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Enschede presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars