Streetview Tollensstraat 103 Enschede

Tollensstraat 103, 7523 ZD Enschede

137 m² Bouwjaar 2007 5 kamers 2 slaapkamers Label A

Tollensstraat 103 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m², een perceel van 225 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €343.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
137 m²
Perceeloppervlakte
225 m²
Inhoud
595 m³
Kamers
5
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Tollensstraat 103

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tollensstraat 103

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
116.27 kWh/m²
Primaire fossiele energie
26.99 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
83%
CO₂-emissie
11.24 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Enschede

4380 Inwoners
2175 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2166 Woningvoorraad
€343.000 Gem. woningwaarde Roombeek-Roomveldje
47% Koopwoningen
6.052 Inwoners per km²

Locatie van Tollensstraat 103

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Tollensstraat 103

Wat is de geschatte woningwaarde van Tollensstraat 103?

De gemiddelde woningwaarde in Roombeek-Roomveldje is €343.000. Dat komt neer op circa €2.504 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tollensstraat 103 zich tot de wijk Roombeek-Roomveldje?

Tollensstraat 103 is een woonhuis van 137 m² in de wijk Roombeek-Roomveldje. De buurt telt 2.166 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.052 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tollensstraat 103?

Tollensstraat 103 is een woonhuis in Roombeek-Roomveldje, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Tollensstraat 103 vergeleken met de buurt?

Tollensstraat 103 heeft 137 m² woonoppervlakte en 595 m³ inhoud. Het perceel is 225 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Roombeek-Roomveldje ligt de gemiddelde woningwaarde op €343.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tollensstraat 103 en wat betekent dat?

Tollensstraat 103 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-09-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 11.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tollensstraat 103?

Tollensstraat 103 heeft 5 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Roombeek-Roomveldje?

De wijk Roombeek-Roomveldje in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 4.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €343.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Roombeek-Roomveldje?

Vanuit Tollensstraat 103 in Roombeek-Roomveldje bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.1 km.