Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Hopstraat 17 Enschede

Hopstraat 17, 7523 XH Enschede

81 m² Bouwjaar 1907 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Hopstraat 17 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Enschede, gebouwd in 1907. De woning heeft een woonoppervlakte van 81 m², een perceel van 169 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €343.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1907
Woonoppervlakte
81 m²
Perceeloppervlakte
169 m²
Inhoud
298 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€265.000 tot €315.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Mansarde dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Hopstraat 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hopstraat 17

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
281.44 kWh/m²
Primaire fossiele energie
402.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
73.92 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Enschede

4380 Inwoners
2175 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2166 Woningvoorraad
€343.000 Gem. woningwaarde Roombeek-Roomveldje
47% Koopwoningen
6.052 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hopstraat 17

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Hopstraat 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Hopstraat 17?

De prijsindicatie voor Hopstraat 17 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Roombeek-Roomveldje is €343.000. Dat komt neer op circa €4.235 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hopstraat 17 zich tot de wijk Roombeek-Roomveldje?

Hopstraat 17 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 81 m² in de wijk Roombeek-Roomveldje. De buurt telt 2.166 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.052 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hopstraat 17?

Hopstraat 17 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Roombeek-Roomveldje, gebouwd in 1907 (119 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hopstraat 17 vergeleken met de buurt?

Hopstraat 17 heeft 81 m² woonoppervlakte en 298 m³ inhoud. Het perceel is 169 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Roombeek-Roomveldje ligt de gemiddelde woningwaarde op €343.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hopstraat 17 en wat betekent dat?

Hopstraat 17 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-10-01. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 73.92 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hopstraat 17?

Hopstraat 17 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Roombeek-Roomveldje?

De wijk Roombeek-Roomveldje in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 4.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €343.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Roombeek-Roomveldje?