Streetview Hulsmaatstraat 10 Enschede

Hulsmaatstraat 10, 7523 WG Enschede

181 m² Bouwjaar 2010 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Hulsmaatstraat 10 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 181 m², een perceel van 348 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €236.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
181 m²
Perceeloppervlakte
348 m²
Inhoud
661 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Hulsmaatstraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hulsmaatstraat 10

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Enschede

2745 Inwoners
1410 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1505 Woningvoorraad
€236.000 Gem. woningwaarde Mekkelholt
28% Koopwoningen
6.970 Inwoners per km²

Locatie van Hulsmaatstraat 10

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Hulsmaatstraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Hulsmaatstraat 10?

De prijsindicatie voor Hulsmaatstraat 10 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Mekkelholt is €236.000. Dat komt neer op circa €1.304 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hulsmaatstraat 10 zich tot de wijk Mekkelholt?

Hulsmaatstraat 10 is een woonhuis van 181 m² in de wijk Mekkelholt. De buurt telt 1.505 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.970 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hulsmaatstraat 10?

Hulsmaatstraat 10 is een woonhuis in Mekkelholt, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Hulsmaatstraat 10 vergeleken met de buurt?

Hulsmaatstraat 10 heeft 181 m² woonoppervlakte en 661 m³ inhoud. Het perceel is 348 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Mekkelholt ligt de gemiddelde woningwaarde op €236.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hulsmaatstraat 10 en wat betekent dat?

Hulsmaatstraat 10 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-08-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hulsmaatstraat 10?

Hulsmaatstraat 10 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Mekkelholt?

De wijk Mekkelholt in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 2.745 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €236.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Mekkelholt?

Vanuit Hulsmaatstraat 10 in Mekkelholt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.1 km.