Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Steenbeltweg 53 Enschede

Steenbeltweg 53, 7523 VZ Enschede

158 m² Bouwjaar 2006 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Steenbeltweg 53 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Enschede, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m², een perceel van 270 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €236.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
158 m²
Perceeloppervlakte
270 m²
Inhoud
583 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€565.000 tot €665.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Lessenaardak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Steenbeltweg 53

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Steenbeltweg 53

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
96.26 kWh/m²
Primaire fossiele energie
121.65 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
23.3 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (140.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Enschede

2745 Inwoners
1410 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1505 Woningvoorraad
€236.000 Gem. woningwaarde Mekkelholt
28% Koopwoningen
6.970 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Steenbeltweg 53

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Steenbeltweg 53

Wat is de geschatte woningwaarde van Steenbeltweg 53?

De prijsindicatie voor Steenbeltweg 53 ligt rond €565.000 tot €665.000. De gemiddelde woningwaarde in Mekkelholt is €236.000. Dat komt neer op circa €1.494 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Steenbeltweg 53 zich tot de wijk Mekkelholt?

Steenbeltweg 53 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 158 m² in de wijk Mekkelholt. De buurt telt 1.505 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.970 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Steenbeltweg 53?

Steenbeltweg 53 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Mekkelholt, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Steenbeltweg 53 vergeleken met de buurt?

Steenbeltweg 53 heeft 158 m² woonoppervlakte en 583 m³ inhoud. Het perceel is 270 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Mekkelholt ligt de gemiddelde woningwaarde op €236.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Steenbeltweg 53 en wat betekent dat?

Steenbeltweg 53 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-08-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.3 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Steenbeltweg 53?

Steenbeltweg 53 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 140 m².

Hoe is de woningmarkt in Mekkelholt?

De wijk Mekkelholt in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 2.745 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €236.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Mekkelholt?

Vanuit Steenbeltweg 53 in Mekkelholt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Mekkelholt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Steenbeltweg 53: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Mekkelholt?

Recreatie nabij Mekkelholt: restaurant (0.4 km), cafe (0.6 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Steenbeltweg 53?

Steenbeltweg 53 is verkocht in de periode 2024 tot 2028. De prijsindicatie ligt rond €565.000 tot €665.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Mekkelholt is €236.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Steenbeltweg 53?

Een woningrapport voor Steenbeltweg 53 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Mekkelholt. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2006, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen