Streetview Waalstraat 275 21 Enschede

Waalstraat 275 21, 7523 RH Enschede

59 m² Bouwjaar 2013

Waalstraat 275 21 is een appartement in Enschede, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 59 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €227.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2013
Woonoppervlakte
59 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Waalstraat 275 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Enschede

4500 Inwoners
2390 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2343 Woningvoorraad
€227.000 Gem. woningwaarde Deppenbroek
37% Koopwoningen
6.308 Inwoners per km²

Locatie van Waalstraat 275 21

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Waalstraat 275 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Waalstraat 275 21?

De gemiddelde woningwaarde in Deppenbroek is €227.000. Dat komt neer op circa €3.847 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waalstraat 275 21 zich tot de wijk Deppenbroek?

Waalstraat 275 21 is een appartement van 59 m² in de wijk Deppenbroek. De buurt telt 2.343 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.308 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waalstraat 275 21?

Waalstraat 275 21 is een appartement in Deppenbroek, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Waalstraat 275 21 vergeleken met de buurt?

Waalstraat 275 21 heeft 59 m² woonoppervlakte. In Deppenbroek ligt de gemiddelde woningwaarde op €227.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Deppenbroek?

De wijk Deppenbroek in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 4.500 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €227.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Deppenbroek?

Vanuit Waalstraat 275 21 in Deppenbroek bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.8 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Deppenbroek?

Zorg en onderwijs in de buurt van Waalstraat 275 21: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Deppenbroek?

Recreatie nabij Deppenbroek: restaurant (0.5 km), cafe (0.3 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Waalstraat 275 21?

Een woningrapport voor Waalstraat 275 21 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Deppenbroek. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2013, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.