Streetview Lonnekerspoorlaan 58 Enschede

Lonnekerspoorlaan 58, 7523 JG Enschede

134 m² Bouwjaar 2006 6 kamers Label A

Lonnekerspoorlaan 58 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m², een perceel van 150 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €343.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
134 m²
Perceeloppervlakte
150 m²
Inhoud
500 m³
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Lonnekerspoorlaan 58

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lonnekerspoorlaan 58

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Enschede

4380 Inwoners
2175 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2166 Woningvoorraad
€343.000 Gem. woningwaarde Roombeek-Roomveldje
47% Koopwoningen
6.052 Inwoners per km²

Locatie van Lonnekerspoorlaan 58

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Lonnekerspoorlaan 58

Wat is de geschatte woningwaarde van Lonnekerspoorlaan 58?

De prijsindicatie voor Lonnekerspoorlaan 58 ligt rond €280.000 tot €330.000. De gemiddelde woningwaarde in Roombeek-Roomveldje is €343.000. Dat komt neer op circa €2.560 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lonnekerspoorlaan 58 zich tot de wijk Roombeek-Roomveldje?

Lonnekerspoorlaan 58 is een woonhuis van 134 m² in de wijk Roombeek-Roomveldje. De buurt telt 2.166 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.052 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lonnekerspoorlaan 58?

Lonnekerspoorlaan 58 is een woonhuis in Roombeek-Roomveldje, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Lonnekerspoorlaan 58 vergeleken met de buurt?

Lonnekerspoorlaan 58 heeft 134 m² woonoppervlakte en 500 m³ inhoud. Het perceel is 150 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Roombeek-Roomveldje ligt de gemiddelde woningwaarde op €343.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lonnekerspoorlaan 58 en wat betekent dat?

Lonnekerspoorlaan 58 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Lonnekerspoorlaan 58?

Lonnekerspoorlaan 58 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Roombeek-Roomveldje?

De wijk Roombeek-Roomveldje in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 4.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €343.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Roombeek-Roomveldje?

Vanuit Lonnekerspoorlaan 58 in Roombeek-Roomveldje bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.1 km.