Vrijstaande woning Mekkelholtsweg 152 Enschede

Mekkelholtsweg 152, 7523 DH Enschede

121 m² Bouwjaar 1961 6 kamers 5 slaapkamers Label F

Mekkelholtsweg 152 is een vrijstaande woning in Enschede, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m², een perceel van 236 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €236.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
121 m²
Perceeloppervlakte
236 m²
Inhoud
464 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€265.000 tot €315.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_center, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Mekkelholtsweg 152

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mekkelholtsweg 152

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Enschede

2745 Inwoners
1410 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1505 Woningvoorraad
€236.000 Gem. woningwaarde Mekkelholt
28% Koopwoningen
6.970 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Mekkelholtsweg 152

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Mekkelholtsweg 152

Wat is de geschatte woningwaarde van Mekkelholtsweg 152?

De prijsindicatie voor Mekkelholtsweg 152 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Mekkelholt is €236.000. Dat komt neer op circa €1.950 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mekkelholtsweg 152 zich tot de wijk Mekkelholt?

Mekkelholtsweg 152 is een vrijstaande woning van 121 m² in de wijk Mekkelholt. De buurt telt 1.505 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.970 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mekkelholtsweg 152?

Mekkelholtsweg 152 is een vrijstaande woning in Mekkelholt, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Mekkelholtsweg 152 vergeleken met de buurt?

Mekkelholtsweg 152 heeft 121 m² woonoppervlakte en 464 m³ inhoud. Het perceel is 236 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Mekkelholt ligt de gemiddelde woningwaarde op €236.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mekkelholtsweg 152 en wat betekent dat?

Mekkelholtsweg 152 heeft energielabel F. Geldig tot 2029-07-12. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mekkelholtsweg 152?

Mekkelholtsweg 152 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Mekkelholt?

De wijk Mekkelholt in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 2.745 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €236.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Mekkelholt?

Vanuit Mekkelholtsweg 152 in Mekkelholt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.1 km.