Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Voortsweg 116 Enschede

Voortsweg 116, 7523 CJ Enschede

103 m² Bouwjaar 1922 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Voortsweg 116 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Enschede, gebouwd in 1922. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m², een perceel van 229 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €343.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1922
Woonoppervlakte
103 m²
Perceeloppervlakte
229 m²
Inhoud
376 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€240.000 tot €290.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Voortsweg 116

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Voortsweg 116

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
193.52 kWh/m²
Primaire fossiele energie
284.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
52.15 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Gedeeltelijk dubbel glas, geen spouw en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (119.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Enschede

4380 Inwoners
2175 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2166 Woningvoorraad
€343.000 Gem. woningwaarde Roombeek-Roomveldje
47% Koopwoningen
6.052 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Voortsweg 116

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Voortsweg 116

Wat is de geschatte woningwaarde van Voortsweg 116?

De prijsindicatie voor Voortsweg 116 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Roombeek-Roomveldje is €343.000. Dat komt neer op circa €3.330 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Voortsweg 116 zich tot de wijk Roombeek-Roomveldje?

Voortsweg 116 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 103 m² in de wijk Roombeek-Roomveldje. De buurt telt 2.166 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.052 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Voortsweg 116?

Voortsweg 116 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Roombeek-Roomveldje, gebouwd in 1922 (104 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Voortsweg 116 vergeleken met de buurt?

Voortsweg 116 heeft 103 m² woonoppervlakte en 376 m³ inhoud. Het perceel is 229 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Roombeek-Roomveldje ligt de gemiddelde woningwaarde op €343.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Voortsweg 116 en wat betekent dat?

Voortsweg 116 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-07-01. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.15 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Voortsweg 116?

Voortsweg 116 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 119 m².

Hoe is de woningmarkt in Roombeek-Roomveldje?

De wijk Roombeek-Roomveldje in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 4.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €343.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Roombeek-Roomveldje?

Vanuit Voortsweg 116 in Roombeek-Roomveldje bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Roombeek-Roomveldje?

Zorg en onderwijs in de buurt van Voortsweg 116: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Roombeek-Roomveldje?

Recreatie nabij Roombeek-Roomveldje: restaurant (0.3 km), cafe (0.6 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Voortsweg 116?

Voortsweg 116 is verkocht in de periode 2023 tot 2027. De prijsindicatie ligt rond €120.000 tot €145.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Roombeek-Roomveldje is €343.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Voortsweg 116?

Een woningrapport voor Voortsweg 116 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Roombeek-Roomveldje. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1922, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen