Portiekflat (appartement) Roomweg 170 47 Enschede

Roomweg 170 47, 7523 BT Enschede

67 m² Bouwjaar 2007 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Roomweg 170 47 is een portiekflat (appartement) in Enschede, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €343.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
67 m²
Inhoud
223 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Roomweg 170 47

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Roomweg 170 47

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
69.57 kWh/m²
Primaire fossiele energie
114.07 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
22.86 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein, openbaar parkeren en parkeergarage
Op eigen terrein
Ja
Garage
Parkeerkelder

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Enschede

4380 Inwoners
2175 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2166 Woningvoorraad
€343.000 Gem. woningwaarde Roombeek-Roomveldje
47% Koopwoningen
6.052 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Roomweg 170 47

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Roomweg 170 47

Wat is de geschatte woningwaarde van Roomweg 170 47?

De prijsindicatie voor Roomweg 170 47 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Roombeek-Roomveldje is €343.000. Dat komt neer op circa €5.119 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Roomweg 170 47 zich tot de wijk Roombeek-Roomveldje?

Roomweg 170 47 is een portiekflat (appartement) van 67 m² in de wijk Roombeek-Roomveldje. De buurt telt 2.166 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.052 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Roomweg 170 47?

Roomweg 170 47 is een portiekflat (appartement) in Roombeek-Roomveldje, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Roomweg 170 47 vergeleken met de buurt?

Roomweg 170 47 heeft 67 m² woonoppervlakte en 223 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Roombeek-Roomveldje ligt de gemiddelde woningwaarde op €343.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Roomweg 170 47 en wat betekent dat?

Roomweg 170 47 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-11-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.86 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Roomweg 170 47?

Roomweg 170 47 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Roombeek-Roomveldje?

De wijk Roombeek-Roomveldje in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 4.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €343.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Roombeek-Roomveldje?

Vanuit Roomweg 170 47 in Roombeek-Roomveldje bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.1 km.