Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1964
- Woonoppervlakte
- 151 m²
- Perceeloppervlakte
- 180 m²
Drienerbeeklaan 29 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m² en een perceel van 180 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €148.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Drienerbeeklaan 29
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.2 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
2.2 kmApotheek
2.5 kmZiekenhuis
5.2 kmRestaurant
0.9 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
2.8 kmBioscoop
2.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Drienerveld-U.T. is €148.000. Dat komt neer op circa €980 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDrienerbeeklaan 29 is een woonhuis van 151 m² in de wijk Drienerveld-U.T.. De buurt telt 1.605 woningen. Daarvan is 7% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.164 inwoners per km².
Drienerbeeklaan 29 is een woonhuis in Drienerveld-U.T., gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Drienerbeeklaan 29 heeft 151 m² woonoppervlakte. Het perceel is 180 m². In Drienerveld-U.T. ligt de gemiddelde woningwaarde op €148.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Drienerbeeklaan 29 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-09-01. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.07 kg/jaar.
De wijk Drienerveld-U.T. in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 3.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €148.000, 7% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.1 personen.
Vanuit Drienerbeeklaan 29 in Drienerveld-U.T. bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 2.2 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Drienerbeeklaan 29: ziekenhuis op 5.2 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2.2 km.