Eengezinswoning, geschakelde woning Chopinplein 12 Enschede

Chopinplein 12, 7522 KK Enschede

165 m² Bouwjaar 1973 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Chopinplein 12 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Enschede, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 165 m², een perceel van 207 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €398.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
165 m²
Perceeloppervlakte
207 m²
Inhoud
613 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€450.000 tot €550.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Chopinplein 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Chopinplein 12

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (72.0 m²)

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Enschede

1785 Inwoners
840 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
854 Woningvoorraad
€398.000 Gem. woningwaarde Bolhaar
80% Koopwoningen
1.157 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Chopinplein 12

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Chopinplein 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Chopinplein 12?

De prijsindicatie voor Chopinplein 12 ligt rond €450.000 tot €550.000. De gemiddelde woningwaarde in Bolhaar is €398.000. Dat komt neer op circa €2.412 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Chopinplein 12 zich tot de wijk Bolhaar?

Chopinplein 12 is een eengezinswoning, geschakelde woning van 165 m² in de wijk Bolhaar. De buurt telt 854 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.157 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Chopinplein 12?

Chopinplein 12 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Bolhaar, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Chopinplein 12 vergeleken met de buurt?

Chopinplein 12 heeft 165 m² woonoppervlakte en 613 m³ inhoud. Het perceel is 207 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Bolhaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €398.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Chopinplein 12 en wat betekent dat?

Chopinplein 12 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-11. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Chopinplein 12?

Chopinplein 12 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 72 m².

Hoe is de woningmarkt in Bolhaar?

De wijk Bolhaar in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 1.785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €398.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bolhaar?

Vanuit Chopinplein 12 in Bolhaar bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 0.9 km.