Herenhuis, vrijstaande woning Horstlindelaan 189 Enschede

Horstlindelaan 189, 7522 JC Enschede

230 m² Bouwjaar 2024 9 kamers 5 slaapkamers Label A+++

Horstlindelaan 189 is een herenhuis, vrijstaande woning in Enschede, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 230 m², een perceel van 1025 m² en 9 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €398.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
230 m²
Perceeloppervlakte
1025 m²
Inhoud
776 m³
Kamers
9
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€1.035.000 tot €1.285.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Ligging
In groene omgeving, Landelijk gelegen, Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Horstlindelaan 189

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Horstlindelaan 189

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
95.44 kWh/m²
Primaire fossiele energie
48.95 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
64.2%
CO₂-emissie
11.48 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Enschede

1785 Inwoners
840 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
854 Woningvoorraad
€398.000 Gem. woningwaarde Bolhaar
80% Koopwoningen
1.157 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Horstlindelaan 189

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Horstlindelaan 189

Wat is de geschatte woningwaarde van Horstlindelaan 189?

De prijsindicatie voor Horstlindelaan 189 ligt rond €1.035.000 tot €1.285.000. De gemiddelde woningwaarde in Bolhaar is €398.000. Dat komt neer op circa €1.730 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Horstlindelaan 189 zich tot de wijk Bolhaar?

Horstlindelaan 189 is een herenhuis, vrijstaande woning van 230 m² in de wijk Bolhaar. De buurt telt 854 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.157 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Horstlindelaan 189?

Horstlindelaan 189 is een herenhuis, vrijstaande woning in Bolhaar, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Horstlindelaan 189 vergeleken met de buurt?

Horstlindelaan 189 heeft 230 m² woonoppervlakte en 776 m³ inhoud. Het perceel is 1025 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Bolhaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €398.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Horstlindelaan 189 en wat betekent dat?

Horstlindelaan 189 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2034-04-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 11.48 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Horstlindelaan 189?

Horstlindelaan 189 heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bolhaar?

De wijk Bolhaar in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 1.785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €398.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bolhaar?

Vanuit Horstlindelaan 189 in Bolhaar bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 0.9 km.