Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2005
- Woonoppervlakte
- 321 m²
- Perceeloppervlakte
- 146 m²
Walhofstraat 7 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 321 m² en een perceel van 146 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €306.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Walhofstraat 7
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.1 kmBioscoop
2.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Walhof-Roessingh is €306.000. Dat komt neer op circa €953 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWalhofstraat 7 is een woonhuis van 321 m² in de wijk Walhof-Roessingh. De buurt telt 1.189 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.174 inwoners per km².
Walhofstraat 7 is een woonhuis in Walhof-Roessingh, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Walhofstraat 7 heeft 321 m² woonoppervlakte. Het perceel is 146 m². In Walhof-Roessingh ligt de gemiddelde woningwaarde op €306.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Walhofstraat 7 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-08-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 15.84 kg/jaar.
De wijk Walhof-Roessingh in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 2.500 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €306.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Walhofstraat 7 in Walhof-Roessingh bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Walhofstraat 7: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.6 km.