2-onder-1-kapwoning Minister Treubstraat 10 Enschede

Minister Treubstraat 10, 7522 BA Enschede

92 m² Bouwjaar 1955 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Minister Treubstraat 10 is een 2-onder-1-kapwoning in Enschede, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 92 m², een perceel van 334 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €306.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
92 m²
Perceeloppervlakte
334 m²
Inhoud
355 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€410.000 tot €460.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Minister Treubstraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Minister Treubstraat 10

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Enschede

2500 Inwoners
1325 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1189 Woningvoorraad
€306.000 Gem. woningwaarde Walhof-Roessingh
62% Koopwoningen
3.174 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Minister Treubstraat 10

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Minister Treubstraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Minister Treubstraat 10?

De prijsindicatie voor Minister Treubstraat 10 ligt rond €410.000 tot €460.000. De gemiddelde woningwaarde in Walhof-Roessingh is €306.000. Dat komt neer op circa €3.326 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Minister Treubstraat 10 zich tot de wijk Walhof-Roessingh?

Minister Treubstraat 10 is een 2-onder-1-kapwoning van 92 m² in de wijk Walhof-Roessingh. De buurt telt 1.189 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.174 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Minister Treubstraat 10?

Minister Treubstraat 10 is een 2-onder-1-kapwoning in Walhof-Roessingh, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Minister Treubstraat 10 vergeleken met de buurt?

Minister Treubstraat 10 heeft 92 m² woonoppervlakte en 355 m³ inhoud. Het perceel is 334 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Walhof-Roessingh ligt de gemiddelde woningwaarde op €306.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Minister Treubstraat 10 en wat betekent dat?

Minister Treubstraat 10 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-12-31. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Minister Treubstraat 10?

Minister Treubstraat 10 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Walhof-Roessingh?

De wijk Walhof-Roessingh in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 2.500 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €306.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Walhof-Roessingh?