Streetview Saturnusstraat 18 Enschede

Saturnusstraat 18, 7521 WL Enschede

92 m² Bouwjaar 1938 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Saturnusstraat 18 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 92 m², een perceel van 177 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €207.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
92 m²
Perceeloppervlakte
177 m²
Inhoud
369 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Saturnusstraat 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Saturnusstraat 18

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
171.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
156.63 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
41.8%
CO₂-emissie
29.22 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Enschede

4160 Inwoners
2350 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2291 Woningvoorraad
€207.000 Gem. woningwaarde Twekkelerveld
19% Koopwoningen
4.916 Inwoners per km²

Locatie van Saturnusstraat 18

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Saturnusstraat 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Saturnusstraat 18?

De gemiddelde woningwaarde in Twekkelerveld is €207.000. Dat komt neer op circa €2.250 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Saturnusstraat 18 zich tot de wijk Twekkelerveld?

Saturnusstraat 18 is een woonhuis van 92 m² in de wijk Twekkelerveld. De buurt telt 2.291 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.916 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Saturnusstraat 18?

Saturnusstraat 18 is een woonhuis in Twekkelerveld, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Saturnusstraat 18 vergeleken met de buurt?

Saturnusstraat 18 heeft 92 m² woonoppervlakte en 369 m³ inhoud. Het perceel is 177 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Twekkelerveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €207.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Saturnusstraat 18 en wat betekent dat?

Saturnusstraat 18 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-05-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.22 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Saturnusstraat 18?

Saturnusstraat 18 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Twekkelerveld?

De wijk Twekkelerveld in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 4.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €207.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Twekkelerveld?

Vanuit Saturnusstraat 18 in Twekkelerveld bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 3.4 km.