Hoekwoning Neptunusstraat 40 Enschede

Neptunusstraat 40, 7521 WE Enschede

86 m² Bouwjaar 1961 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Neptunusstraat 40 is een hoekwoning in Enschede, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 86 m², een perceel van 288 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €207.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
86 m²
Perceeloppervlakte
288 m²
Inhoud
326 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€250.000 tot €300.000
Laatst bekende transactie
Periode 2026 tot 2029
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Neptunusstraat 40

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Neptunusstraat 40

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
190.56 kWh/m²
Primaire fossiele energie
271.02 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
50.17 kg/m²

Garage
Parkeerplaats en vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Enschede

4160 Inwoners
2350 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2291 Woningvoorraad
€207.000 Gem. woningwaarde Twekkelerveld
19% Koopwoningen
4.916 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Neptunusstraat 40

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Neptunusstraat 40

Wat is de geschatte woningwaarde van Neptunusstraat 40?

De prijsindicatie voor Neptunusstraat 40 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Twekkelerveld is €207.000. Dat komt neer op circa €2.407 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Neptunusstraat 40 zich tot de wijk Twekkelerveld?

Neptunusstraat 40 is een hoekwoning van 86 m² in de wijk Twekkelerveld. De buurt telt 2.291 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.916 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Neptunusstraat 40?

Neptunusstraat 40 is een hoekwoning in Twekkelerveld, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Neptunusstraat 40 vergeleken met de buurt?

Neptunusstraat 40 heeft 86 m² woonoppervlakte en 326 m³ inhoud. Het perceel is 288 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Twekkelerveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €207.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Neptunusstraat 40 en wat betekent dat?

Neptunusstraat 40 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-12-03. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 50.17 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Neptunusstraat 40?

Neptunusstraat 40 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Twekkelerveld?

De wijk Twekkelerveld in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 4.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €207.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Twekkelerveld?

Vanuit Neptunusstraat 40 in Twekkelerveld bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 3.4 km.