Streetview Otto van Taverenstraat 94 Enschede

Otto van Taverenstraat 94, 7521 TH Enschede

163 m² Bouwjaar 1987 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Otto van Taverenstraat 94 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 163 m², een perceel van 631 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €255.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
163 m²
Perceeloppervlakte
631 m²
Inhoud
586 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Otto van Taverenstraat 94

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Otto van Taverenstraat 94

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Enschede

4845 Inwoners
2565 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2306 Woningvoorraad
€255.000 Gem. woningwaarde Tubantia-Toekomst
63% Koopwoningen
4.244 Inwoners per km²

Locatie van Otto van Taverenstraat 94

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Otto van Taverenstraat 94

Wat is de geschatte woningwaarde van Otto van Taverenstraat 94?

De prijsindicatie voor Otto van Taverenstraat 94 ligt rond €385.000 tot €435.000. De gemiddelde woningwaarde in Tubantia-Toekomst is €255.000. Dat komt neer op circa €1.564 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Otto van Taverenstraat 94 zich tot de wijk Tubantia-Toekomst?

Otto van Taverenstraat 94 is een woonhuis van 163 m² in de wijk Tubantia-Toekomst. De buurt telt 2.306 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.244 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Otto van Taverenstraat 94?

Otto van Taverenstraat 94 is een woonhuis in Tubantia-Toekomst, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Otto van Taverenstraat 94 vergeleken met de buurt?

Otto van Taverenstraat 94 heeft 163 m² woonoppervlakte en 586 m³ inhoud. Het perceel is 631 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Tubantia-Toekomst ligt de gemiddelde woningwaarde op €255.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Otto van Taverenstraat 94 en wat betekent dat?

Otto van Taverenstraat 94 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Otto van Taverenstraat 94?

Otto van Taverenstraat 94 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Tubantia-Toekomst?

De wijk Tubantia-Toekomst in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 4.845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €255.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tubantia-Toekomst?

Vanuit Otto van Taverenstraat 94 in Tubantia-Toekomst bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 2.9 km.