Benedenwoning Roelof van Schevenstraat 95 Enschede

Roelof van Schevenstraat 95, 7521 SG Enschede

75 m² Bouwjaar 1964 4 kamers 2 slaapkamers Label B

Roelof van Schevenstraat 95 is een benedenwoning in Enschede, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 75 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €255.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
75 m²
Inhoud
249 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€210.000 tot €260.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
overlooking_park, on_quiet_road, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Roelof van Schevenstraat 95

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Roelof van Schevenstraat 95

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
141.28 kWh/m²
Primaire fossiele energie
176.6 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
20.3%
CO₂-emissie
30.09 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Enschede

4845 Inwoners
2565 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2306 Woningvoorraad
€255.000 Gem. woningwaarde Tubantia-Toekomst
63% Koopwoningen
4.244 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Roelof van Schevenstraat 95

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Roelof van Schevenstraat 95

Wat is de geschatte woningwaarde van Roelof van Schevenstraat 95?

De prijsindicatie voor Roelof van Schevenstraat 95 ligt rond €210.000 tot €260.000. De gemiddelde woningwaarde in Tubantia-Toekomst is €255.000. Dat komt neer op circa €3.400 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Roelof van Schevenstraat 95 zich tot de wijk Tubantia-Toekomst?

Roelof van Schevenstraat 95 is een benedenwoning van 75 m² in de wijk Tubantia-Toekomst. De buurt telt 2.306 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.244 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Roelof van Schevenstraat 95?

Roelof van Schevenstraat 95 is een benedenwoning in Tubantia-Toekomst, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Roelof van Schevenstraat 95 vergeleken met de buurt?

Roelof van Schevenstraat 95 heeft 75 m² woonoppervlakte en 249 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Tubantia-Toekomst ligt de gemiddelde woningwaarde op €255.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Roelof van Schevenstraat 95 en wat betekent dat?

Roelof van Schevenstraat 95 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-07-17. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.09 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Roelof van Schevenstraat 95?

Roelof van Schevenstraat 95 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Tubantia-Toekomst?

De wijk Tubantia-Toekomst in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 4.845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €255.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tubantia-Toekomst?