Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 170 m²
- Perceeloppervlakte
- 1420 m²
- Inhoud
- 600 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Hengelosestraat 782 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m², een perceel van 1420 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €148.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hengelosestraat 782
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.2 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
2.2 kmApotheek
2.5 kmZiekenhuis
5.2 kmRestaurant
0.9 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
2.8 kmBioscoop
2.1 kmDe prijsindicatie voor Hengelosestraat 782 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Drienerveld-U.T. is €148.000. Dat komt neer op circa €871 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHengelosestraat 782 is een woonhuis van 170 m² in de wijk Drienerveld-U.T.. De buurt telt 1.605 woningen. Daarvan is 7% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.164 inwoners per km².
Hengelosestraat 782 is een woonhuis in Drienerveld-U.T., gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Hengelosestraat 782 heeft 170 m² woonoppervlakte en 600 m³ inhoud. Het perceel is 1420 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Drienerveld-U.T. ligt de gemiddelde woningwaarde op €148.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hengelosestraat 782 heeft energielabel D. Geldig tot 2026-05-04. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Hengelosestraat 782 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Drienerveld-U.T. in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 3.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €148.000, 7% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.1 personen.
Vanuit Hengelosestraat 782 in Drienerveld-U.T. bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 2.2 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.7 km.