Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2000
- Woonoppervlakte
- 188 m²
- Inhoud
- 680 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Hengelosestraat 778 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 188 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €148.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hengelosestraat 778
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.2 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
2.2 kmApotheek
2.5 kmZiekenhuis
5.2 kmRestaurant
0.9 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
2.8 kmBioscoop
2.1 kmDe prijsindicatie voor Hengelosestraat 778 ligt rond €695.000 tot €795.000. De gemiddelde woningwaarde in Drienerveld-U.T. is €148.000. Dat komt neer op circa €787 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHengelosestraat 778 is een woonhuis van 188 m² in de wijk Drienerveld-U.T.. De buurt telt 1.605 woningen. Daarvan is 7% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.164 inwoners per km².
Hengelosestraat 778 is een woonhuis in Drienerveld-U.T., gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Hengelosestraat 778 heeft 188 m² woonoppervlakte en 680 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 47 m² per kamer. In Drienerveld-U.T. ligt de gemiddelde woningwaarde op €148.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hengelosestraat 778 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-05-24. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Hengelosestraat 778 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Drienerveld-U.T. in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 3.130 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €148.000, 7% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.1 personen.
Vanuit Hengelosestraat 778 in Drienerveld-U.T. bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 2.2 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hengelosestraat 778: ziekenhuis op 5.2 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2.2 km.