Streetview Olieslagweg 82 Enschede

Olieslagweg 82, 7521 JE Enschede

121 m² Bouwjaar 1927 4 kamers

Olieslagweg 82 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m², een perceel van 506 m² en 4 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €207.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
121 m²
Perceeloppervlakte
506 m²
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Olieslagweg 82

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Enschede

4160 Inwoners
2350 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2291 Woningvoorraad
€207.000 Gem. woningwaarde Twekkelerveld
19% Koopwoningen
4.916 Inwoners per km²

Locatie van Olieslagweg 82

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Olieslagweg 82

Wat is de geschatte woningwaarde van Olieslagweg 82?

De prijsindicatie voor Olieslagweg 82 ligt rond €220.000 tot €270.000. De gemiddelde woningwaarde in Twekkelerveld is €207.000. Dat komt neer op circa €1.711 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Olieslagweg 82 zich tot de wijk Twekkelerveld?

Olieslagweg 82 is een woonhuis van 121 m² in de wijk Twekkelerveld. De buurt telt 2.291 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.916 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Olieslagweg 82?

Olieslagweg 82 is een woonhuis in Twekkelerveld, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Olieslagweg 82 vergeleken met de buurt?

Olieslagweg 82 heeft 121 m² woonoppervlakte. Het perceel is 506 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Twekkelerveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €207.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de indeling van Olieslagweg 82?

Olieslagweg 82 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Twekkelerveld?

De wijk Twekkelerveld in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 4.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €207.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Twekkelerveld?

Vanuit Olieslagweg 82 in Twekkelerveld bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 3.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Twekkelerveld?

Zorg en onderwijs in de buurt van Olieslagweg 82: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Twekkelerveld?