Streetview Olieslagweg 145 Enschede

Olieslagweg 145, 7521 JB Enschede

61 m² Bouwjaar 1956 Label E

Olieslagweg 145 is een appartement in Enschede, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 61 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €207.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
61 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Olieslagweg 145

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Olieslagweg 145

Energielabel

Energieklasse
E
Energie-index
2.2
CO₂-emissie
4120.91 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Enschede

4160 Inwoners
2350 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2291 Woningvoorraad
€207.000 Gem. woningwaarde Twekkelerveld
19% Koopwoningen
4.916 Inwoners per km²

Locatie van Olieslagweg 145

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Olieslagweg 145

Wat is de geschatte woningwaarde van Olieslagweg 145?

De gemiddelde woningwaarde in Twekkelerveld is €207.000. Dat komt neer op circa €3.393 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Olieslagweg 145 zich tot de wijk Twekkelerveld?

Olieslagweg 145 is een appartement van 61 m² in de wijk Twekkelerveld. De buurt telt 2.291 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.916 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Olieslagweg 145?

Olieslagweg 145 is een appartement in Twekkelerveld, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Olieslagweg 145 vergeleken met de buurt?

Olieslagweg 145 heeft 61 m² woonoppervlakte. In Twekkelerveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €207.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Olieslagweg 145 en wat betekent dat?

Olieslagweg 145 heeft energielabel E. Geldig tot 2028-10-19. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 4120.91 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Twekkelerveld?

De wijk Twekkelerveld in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 4.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €207.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Twekkelerveld?

Vanuit Olieslagweg 145 in Twekkelerveld bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 3.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Twekkelerveld?

Zorg en onderwijs in de buurt van Olieslagweg 145: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.8 km.