Streetview Maanstraat 18 Enschede

Maanstraat 18, 7521 HA Enschede

53 m² Bouwjaar 1953 Label A

Maanstraat 18 is een appartement in Enschede, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 53 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €207.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1953
Woonoppervlakte
53 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Maanstraat 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Maanstraat 18

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
82.6 kWh/m²
Primaire fossiele energie
136.53 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
25.23 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Enschede

4160 Inwoners
2350 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2291 Woningvoorraad
€207.000 Gem. woningwaarde Twekkelerveld
19% Koopwoningen
4.916 Inwoners per km²

Locatie van Maanstraat 18

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Maanstraat 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Maanstraat 18?

De gemiddelde woningwaarde in Twekkelerveld is €207.000. Dat komt neer op circa €3.906 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Maanstraat 18 zich tot de wijk Twekkelerveld?

Maanstraat 18 is een appartement van 53 m² in de wijk Twekkelerveld. De buurt telt 2.291 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.916 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Maanstraat 18?

Maanstraat 18 is een appartement in Twekkelerveld, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Maanstraat 18 vergeleken met de buurt?

Maanstraat 18 heeft 53 m² woonoppervlakte. In Twekkelerveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €207.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Maanstraat 18 en wat betekent dat?

Maanstraat 18 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-05-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.23 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Twekkelerveld?

De wijk Twekkelerveld in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 4.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €207.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Twekkelerveld?

Vanuit Maanstraat 18 in Twekkelerveld bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 3.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Twekkelerveld?

Zorg en onderwijs in de buurt van Maanstraat 18: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.8 km.