Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Toekomststraat 48 Enschede

Toekomststraat 48, 7521 CT Enschede

90 m² Bouwjaar 1914 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Toekomststraat 48 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Enschede, gebouwd in 1914. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m², een perceel van 105 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €255.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1914
Woonoppervlakte
90 m²
Perceeloppervlakte
105 m²
Inhoud
320 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€250.000 tot €300.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Toekomststraat 48

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Toekomststraat 48

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
274.32 kWh/m²
Primaire fossiele energie
417.84 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
77.56 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, driedubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (20.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Enschede

4845 Inwoners
2565 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2306 Woningvoorraad
€255.000 Gem. woningwaarde Tubantia-Toekomst
63% Koopwoningen
4.244 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Toekomststraat 48

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Toekomststraat 48

Wat is de geschatte woningwaarde van Toekomststraat 48?

De prijsindicatie voor Toekomststraat 48 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Tubantia-Toekomst is €255.000. Dat komt neer op circa €2.833 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Toekomststraat 48 zich tot de wijk Tubantia-Toekomst?

Toekomststraat 48 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 90 m² in de wijk Tubantia-Toekomst. De buurt telt 2.306 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.244 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Toekomststraat 48?

Toekomststraat 48 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Tubantia-Toekomst, gebouwd in 1914 (112 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Toekomststraat 48 vergeleken met de buurt?

Toekomststraat 48 heeft 90 m² woonoppervlakte en 320 m³ inhoud. Het perceel is 105 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Tubantia-Toekomst ligt de gemiddelde woningwaarde op €255.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Toekomststraat 48 en wat betekent dat?

Toekomststraat 48 heeft energielabel G. Geldig tot 2033-05-04. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 77.56 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Toekomststraat 48?

Toekomststraat 48 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 20 m².

Hoe is de woningmarkt in Tubantia-Toekomst?

De wijk Tubantia-Toekomst in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 4.845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €255.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tubantia-Toekomst?