Tussenwoning Toekomststraat 203 Enschede

Toekomststraat 203, 7521 CR Enschede

111 m² Bouwjaar 1965 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Toekomststraat 203 is een tussenwoning in Enschede, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m², een perceel van 177 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €255.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
111 m²
Perceeloppervlakte
177 m²
Inhoud
390 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€260.000 tot €310.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Toekomststraat 203

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Toekomststraat 203

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
147.77 kWh/m²
Primaire fossiele energie
207.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.3%
CO₂-emissie
36.91 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Enschede

4845 Inwoners
2565 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2306 Woningvoorraad
€255.000 Gem. woningwaarde Tubantia-Toekomst
63% Koopwoningen
4.244 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Toekomststraat 203

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Toekomststraat 203

Wat is de geschatte woningwaarde van Toekomststraat 203?

De prijsindicatie voor Toekomststraat 203 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Tubantia-Toekomst is €255.000. Dat komt neer op circa €2.297 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Toekomststraat 203 zich tot de wijk Tubantia-Toekomst?

Toekomststraat 203 is een tussenwoning van 111 m² in de wijk Tubantia-Toekomst. De buurt telt 2.306 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.244 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Toekomststraat 203?

Toekomststraat 203 is een tussenwoning in Tubantia-Toekomst, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Toekomststraat 203 vergeleken met de buurt?

Toekomststraat 203 heeft 111 m² woonoppervlakte en 390 m³ inhoud. Het perceel is 177 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Tubantia-Toekomst ligt de gemiddelde woningwaarde op €255.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Toekomststraat 203 en wat betekent dat?

Toekomststraat 203 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-03-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.91 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Toekomststraat 203?

Toekomststraat 203 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Tubantia-Toekomst?

De wijk Tubantia-Toekomst in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 4.845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €255.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tubantia-Toekomst?

Vanuit Toekomststraat 203 in Tubantia-Toekomst bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 2.9 km.