Eengezinswoning, tussenwoning Toekomststraat 127 Enschede

Toekomststraat 127, 7521 CN Enschede

70 m² Bouwjaar 1965 6 kamers 3 slaapkamers Label D

Toekomststraat 127 is een eengezinswoning, tussenwoning in Enschede, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m², een perceel van 137 m² en 6 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €255.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
70 m²
Perceeloppervlakte
137 m²
Inhoud
215 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€195.000 tot €245.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Toekomststraat 127

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Toekomststraat 127

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
177.18 kWh/m²
Primaire fossiele energie
268.72 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
49.26 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (42.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Enschede

4845 Inwoners
2565 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2306 Woningvoorraad
€255.000 Gem. woningwaarde Tubantia-Toekomst
63% Koopwoningen
4.244 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Toekomststraat 127

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Toekomststraat 127

Wat is de geschatte woningwaarde van Toekomststraat 127?

De prijsindicatie voor Toekomststraat 127 ligt rond €195.000 tot €245.000. De gemiddelde woningwaarde in Tubantia-Toekomst is €255.000. Dat komt neer op circa €3.643 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Toekomststraat 127 zich tot de wijk Tubantia-Toekomst?

Toekomststraat 127 is een eengezinswoning, tussenwoning van 70 m² in de wijk Tubantia-Toekomst. De buurt telt 2.306 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.244 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Toekomststraat 127?

Toekomststraat 127 is een eengezinswoning, tussenwoning in Tubantia-Toekomst, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Toekomststraat 127 vergeleken met de buurt?

Toekomststraat 127 heeft 70 m² woonoppervlakte en 215 m³ inhoud. Het perceel is 137 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 12 m² per kamer. In Tubantia-Toekomst ligt de gemiddelde woningwaarde op €255.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Toekomststraat 127 en wat betekent dat?

Toekomststraat 127 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-06-11. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 49.26 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Toekomststraat 127?

Toekomststraat 127 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 42 m².

Hoe is de woningmarkt in Tubantia-Toekomst?

De wijk Tubantia-Toekomst in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 4.845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €255.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tubantia-Toekomst?

Vanuit Toekomststraat 127 in Tubantia-Toekomst bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 2.9 km.