Eengezinswoning, hoekwoning Minister Loudonlaan 19 Enschede

Minister Loudonlaan 19, 7521 BA Enschede

157 m² Bouwjaar 1925 5 kamers 3 slaapkamers Label D

Minister Loudonlaan 19 is een eengezinswoning, hoekwoning in Enschede, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 157 m², een perceel van 296 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €255.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
157 m²
Perceeloppervlakte
296 m²
Inhoud
627 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€400.000 tot €450.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Minister Loudonlaan 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Minister Loudonlaan 19

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
179.57 kWh/m²
Primaire fossiele energie
262.39 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
7.6%
CO₂-emissie
46.92 kg/m²

Tuin
Ja (128.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Enschede

4845 Inwoners
2565 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2306 Woningvoorraad
€255.000 Gem. woningwaarde Tubantia-Toekomst
63% Koopwoningen
4.244 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Minister Loudonlaan 19

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Minister Loudonlaan 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Minister Loudonlaan 19?

De prijsindicatie voor Minister Loudonlaan 19 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Tubantia-Toekomst is €255.000. Dat komt neer op circa €1.624 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Minister Loudonlaan 19 zich tot de wijk Tubantia-Toekomst?

Minister Loudonlaan 19 is een eengezinswoning, hoekwoning van 157 m² in de wijk Tubantia-Toekomst. De buurt telt 2.306 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.244 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Minister Loudonlaan 19?

Minister Loudonlaan 19 is een eengezinswoning, hoekwoning in Tubantia-Toekomst, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Minister Loudonlaan 19 vergeleken met de buurt?

Minister Loudonlaan 19 heeft 157 m² woonoppervlakte en 627 m³ inhoud. Het perceel is 296 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Tubantia-Toekomst ligt de gemiddelde woningwaarde op €255.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Minister Loudonlaan 19 en wat betekent dat?

Minister Loudonlaan 19 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-10-30. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.92 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Minister Loudonlaan 19?

Minister Loudonlaan 19 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 128 m².

Hoe is de woningmarkt in Tubantia-Toekomst?

De wijk Tubantia-Toekomst in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 4.845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €255.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tubantia-Toekomst?