Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1922
- Woonoppervlakte
- 177 m²
- Perceeloppervlakte
- 556 m²
Hengelosestraat 441 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1922. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m² en een perceel van 556 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €207.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hengelosestraat 441
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
1.5 kmSnelweg oprit
3.4 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
2.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Twekkelerveld is €207.000. Dat komt neer op circa €1.169 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHengelosestraat 441 is een woonhuis van 177 m² in de wijk Twekkelerveld. De buurt telt 2.291 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.916 inwoners per km².
Hengelosestraat 441 is een woonhuis in Twekkelerveld, gebouwd in 1922 (104 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Hengelosestraat 441 heeft 177 m² woonoppervlakte. Het perceel is 556 m². In Twekkelerveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €207.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hengelosestraat 441 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-11-27. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Twekkelerveld in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 4.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €207.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Hengelosestraat 441 in Twekkelerveld bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 3.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hengelosestraat 441: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 0.8 km.