2-onder-1-kapwoning Hengelosestraat 229 Enschede

Hengelosestraat 229, 7521 AC Enschede

148 m² Bouwjaar 1926 6 kamers 5 slaapkamers Label E

Hengelosestraat 229 is een 2-onder-1-kapwoning in Enschede, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 148 m², een perceel van 245 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €255.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
148 m²
Perceeloppervlakte
245 m²
Inhoud
553 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€355.000 tot €405.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_busy_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Hengelosestraat 229

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hengelosestraat 229

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
225.71 kWh/m²
Primaire fossiele energie
308.63 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
56.51 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Enschede

4845 Inwoners
2565 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2306 Woningvoorraad
€255.000 Gem. woningwaarde Tubantia-Toekomst
63% Koopwoningen
4.244 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hengelosestraat 229

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Hengelosestraat 229

Wat is de geschatte woningwaarde van Hengelosestraat 229?

De prijsindicatie voor Hengelosestraat 229 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Tubantia-Toekomst is €255.000. Dat komt neer op circa €1.723 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hengelosestraat 229 zich tot de wijk Tubantia-Toekomst?

Hengelosestraat 229 is een 2-onder-1-kapwoning van 148 m² in de wijk Tubantia-Toekomst. De buurt telt 2.306 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.244 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hengelosestraat 229?

Hengelosestraat 229 is een 2-onder-1-kapwoning in Tubantia-Toekomst, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hengelosestraat 229 vergeleken met de buurt?

Hengelosestraat 229 heeft 148 m² woonoppervlakte en 553 m³ inhoud. Het perceel is 245 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Tubantia-Toekomst ligt de gemiddelde woningwaarde op €255.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hengelosestraat 229 en wat betekent dat?

Hengelosestraat 229 heeft energielabel E. Geldig tot 2033-08-30. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 56.51 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hengelosestraat 229?

Hengelosestraat 229 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Tubantia-Toekomst?

De wijk Tubantia-Toekomst in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 4.845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €255.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Tubantia-Toekomst?