Herenhuis, vrijstaande woning Korenbloemstraat 27 Enschede

Korenbloemstraat 27, 7514 XS Enschede

161 m² Bouwjaar 2021 6 kamers 4 slaapkamers Label A+++

Korenbloemstraat 27 is een herenhuis, vrijstaande woning in Enschede, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m², een perceel van 263 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €361.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
161 m²
Perceeloppervlakte
263 m²
Inhoud
663 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€645.000 tot €745.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Korenbloemstraat 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Korenbloemstraat 27

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
82.34 kWh/m²
Primaire fossiele energie
9.31 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
91.3%
CO₂-emissie
2.18 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (81.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, voortuin, zijtuin en zonneterras

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Aangebouwde stenen garage en parkeerplaats
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Enschede

2460 Inwoners
1120 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
998 Woningvoorraad
€361.000 Gem. woningwaarde De Laares
52% Koopwoningen
8.180 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Korenbloemstraat 27

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Korenbloemstraat 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Korenbloemstraat 27?

De prijsindicatie voor Korenbloemstraat 27 ligt rond €645.000 tot €745.000. De gemiddelde woningwaarde in De Laares is €361.000. Dat komt neer op circa €2.242 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Korenbloemstraat 27 zich tot de wijk De Laares?

Korenbloemstraat 27 is een herenhuis, vrijstaande woning van 161 m² in de wijk De Laares. De buurt telt 998 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.180 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Korenbloemstraat 27?

Korenbloemstraat 27 is een herenhuis, vrijstaande woning in De Laares, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Korenbloemstraat 27 vergeleken met de buurt?

Korenbloemstraat 27 heeft 161 m² woonoppervlakte en 663 m³ inhoud. Het perceel is 263 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In De Laares ligt de gemiddelde woningwaarde op €361.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Korenbloemstraat 27 en wat betekent dat?

Korenbloemstraat 27 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2031-06-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2.18 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Korenbloemstraat 27?

Korenbloemstraat 27 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 81 m².

Hoe is de woningmarkt in De Laares?

De wijk De Laares in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 2.460 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €361.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Laares?

Vanuit Korenbloemstraat 27 in De Laares bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.3 km.