2-onder-1-kapwoning Laaressingel 70 Enschede

Laaressingel 70, 7514 EV Enschede

112 m² Bouwjaar 1932 5 kamers 3 slaapkamers Label D

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Laaressingel 70 is een 2-onder-1-kapwoning in Enschede, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m², een perceel van 245 m² en 5 kamers. Het energielabel is D.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
112 m²
Perceeloppervlakte
245 m²
Inhoud
441 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Vraagprijs
€ 399.000
Daktype
Tentdak bedekt met pannen
Ligging
Aan drukke weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Laaressingel 70

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Laaressingel 70

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
188.16 kWh/m²
CO₂-emissie
53.47 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (175.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in De Laares

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,4 km
Dagelijks

Supermarkt

0,7 km
Gezondheid

Huisarts

0,6 km
Vervoer

Treinstation

1,2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0,6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1,7 km
Horeca

Restaurant

0,6 km
Horeca

Café

0,5 km
Cultuur

Bibliotheek

1,3 km
Cultuur

Bioscoop

1,6 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor De Laares

Laaressingel 70 ligt in de buurt De Laares in Enschede. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.440 inwoners en 1.002 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 53% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 364.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,7 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool en 0,6 km tot een huisarts.

2440 Inwoners
1105 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1002 Woningvoorraad
€364.000 Gem. WOZ-waarde De Laares
53% Koopwoningen
8.123 Inwoners per km²

Locatie van Laaressingel 70

Officiële bekendmakingen rond Laaressingel 70

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· andere beschikking · 73 meter

Kennisgeving besluit op aanvraag het wijzigen van brandscheidingen, Rozenstraat 98, 7514 ZR Enschede

Bekijk officiële bekendmaking →

· andere beschikking · 54 meter

Kennisgeving ontvangst aanvraag het verbouwen van KDV "De Robbedoes" (gemeeentelijk monument), Tulpstraat 67, 7514 ZJ Enschede

Bekijk officiële bekendmaking →

· andere beschikking · 54 meter

Kennisgeving ontvangst aanvraag het wijziging van de voorgevel KDV De Robbedoes , Tulpstraat 67, 7514 ZJ Enschede

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Enschede

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Enschede. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Laaressingel 70

Wat is de geschatte woningwaarde van Laaressingel 70?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt De Laares €364.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Laaressingel 70 zich tot de CBS-buurt De Laares?

Laaressingel 70 is een 2-onder-1-kapwoning van 112 m² in de CBS-buurt De Laares. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.002 woningen. Daarvan is 53% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 8.123 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Laaressingel 70?

Laaressingel 70 is een 2-onder-1-kapwoning in De Laares, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Laaressingel 70 vergeleken met de buurt?

Laaressingel 70 heeft 112 m² woonoppervlakte en 441 m³ inhoud. Het perceel is 245 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt De Laares €364.000.

Wat is het energielabel van Laaressingel 70 en wat betekent dat?

Laaressingel 70 heeft energielabel D. Geldig tot 2036-04-28. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 53.47 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Laaressingel 70?

Laaressingel 70 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 175 m².

Hoe is de woningmarkt in De Laares?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt De Laares in Enschede (Overijssel) 2.440 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €364.000, 53% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt De Laares?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Laares in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,7 km tot een supermarkt, 0,4 km tot een basisschool, 0,6 km tot een huisarts, 1,2 km tot een treinstation, 1,3 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt De Laares?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Laares in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,7 km tot een ziekenhuis, 0,6 km tot een apotheek, 0,4 km tot een kinderdagverblijf, 1 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt De Laares?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Laares in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een restaurant, 0,5 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Laaressingel 70?

Een woningrapport voor Laaressingel 70 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond De Laares. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1932, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Enschede presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars