2-onder-1-kapwoning Kneedweg 63 Enschede

Kneedweg 63, 7511 CB Enschede

98 m² Bouwjaar 1890 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Kneedweg 63 is een 2-onder-1-kapwoning in Enschede, gebouwd in 1890. De woning heeft een woonoppervlakte van 98 m², een perceel van 212 m² en 4 kamers. Het energielabel is B.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1890
Woonoppervlakte
98 m²
Perceeloppervlakte
212 m²
Inhoud
360 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Kneedweg 63

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kneedweg 63

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
177.18 kWh/m²
CO₂-emissie
41.24 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in De Bothoven

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,5 km
Dagelijks

Supermarkt

0,3 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1,3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2,1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1,4 km
Gezondheid

Apotheek

0,7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1,3 km
Horeca

Restaurant

0,3 km
Horeca

Café

0,8 km
Cultuur

Bibliotheek

1,2 km
Cultuur

Bioscoop

1,2 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor De Bothoven

Kneedweg 63 ligt in de buurt De Bothoven in Enschede. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 5.960 inwoners en 3.767 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 26% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 241.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,3 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool en 1 km tot een huisarts.

5960 Inwoners
3885 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
3767 Woningvoorraad
€241.000 Gem. WOZ-waarde De Bothoven
26% Koopwoningen
9.209 Inwoners per km²

Locatie van Kneedweg 63

Officiële bekendmakingen rond Kneedweg 63

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· andere beschikking · 78 meter

Kennisgeving besluit op aanvraag het vergroten van een woonhuis d.m.v. een opbouw, Gronausevoetpad 92, 7511 BN Enschede

Bekijk officiële bekendmaking →

· andere beschikking · 78 meter

Kennisgeving ontvangst aanvraag het vergroten van een woonhuis d.m.v. een opbouw, Gronausevoetpad 92, 7511 BN Enschede

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Enschede

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Enschede. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Kneedweg 63

Wat is de geschatte woningwaarde van Kneedweg 63?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt De Bothoven €241.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kneedweg 63 zich tot de CBS-buurt De Bothoven?

Kneedweg 63 is een 2-onder-1-kapwoning van 98 m² in de CBS-buurt De Bothoven. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 3.767 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 9.209 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kneedweg 63?

Kneedweg 63 is een 2-onder-1-kapwoning in De Bothoven, gebouwd in 1890 (136 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Kneedweg 63 vergeleken met de buurt?

Kneedweg 63 heeft 98 m² woonoppervlakte en 360 m³ inhoud. Het perceel is 212 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt De Bothoven €241.000.

Wat is het energielabel van Kneedweg 63 en wat betekent dat?

Kneedweg 63 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-09-19. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 41.24 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kneedweg 63?

Kneedweg 63 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in De Bothoven?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt De Bothoven in Enschede (Overijssel) 5.960 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €241.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt De Bothoven?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Bothoven in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,3 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool, 1 km tot een huisarts, 1,3 km tot een treinstation, 2,1 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt De Bothoven?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Bothoven in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,3 km tot een ziekenhuis, 0,7 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 1,4 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt De Bothoven?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt De Bothoven in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,3 km tot een restaurant, 0,8 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Kneedweg 63?

Een woningrapport voor Kneedweg 63 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond De Bothoven. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1890, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Enschede presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars