Woningdetails
- Type
- Hoekwoning
- Bouwjaar
- 1937
- Woonoppervlakte
- 139 m²
- Perceeloppervlakte
- 198 m²
- Inhoud
- 505 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Oliemolensingel 13 is een hoekwoning in Enschede, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m² en een perceel van 198 m².
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oliemolensingel 13
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,5 kmSupermarkt
0,6 kmHuisarts
1,6 kmTreinstation
2,3 kmSnelweg oprit
2,3 kmKinderdagverblijf
0,4 kmMiddelbare school
0,9 kmApotheek
0,8 kmZiekenhuis
2,3 kmRestaurant
0,4 kmCafé
1,5 kmBibliotheek
2,2 kmBioscoop
2,2 kmOliemolensingel 13 ligt in de buurt Velve-Lindenhof in Enschede. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 4.760 inwoners en 2.317 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 44% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 276.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,6 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool en 1,6 km tot een huisarts.
Enschede · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Enschede · 0.5 km afstand
Bekijk woning
Enschede · 0.4 km afstand
Bekijk woning
Enschede · 0.5 km afstand
Bekijk woning
Enschede · 0.5 km afstand
Bekijk woning
Enschede · 0.2 km afstand
Bekijk woning
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Velve-Lindenhof €276.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOliemolensingel 13 is een hoekwoning van 139 m² in de CBS-buurt Velve-Lindenhof. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.317 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 6.439 inwoners per km².
Oliemolensingel 13 is een hoekwoning in Velve-Lindenhof, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Oliemolensingel 13 heeft 139 m² woonoppervlakte en 505 m³ inhoud. Het perceel is 198 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Velve-Lindenhof €276.000.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Velve-Lindenhof in Enschede (Overijssel) 4.760 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €276.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Velve-Lindenhof in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool, 1,6 km tot een huisarts, 2,3 km tot een treinstation, 2,3 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Velve-Lindenhof in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,3 km tot een ziekenhuis, 0,8 km tot een apotheek, 0,4 km tot een kinderdagverblijf, 0,9 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Velve-Lindenhof in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,4 km tot een restaurant, 1,5 km tot een café.
Een woningrapport voor Oliemolensingel 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Velve-Lindenhof. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1937, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenJouw woning
Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.
Niet elke makelaar in Enschede presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.