Woningdetails
- Type
- Niet-woning
- Bouwjaar
- 1997
- Woonoppervlakte
- 8072 m²
- Perceeloppervlakte
- 4947 m²
- Inhoud
- 23152 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Middenveld 1 is een niet-woning in Ens, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 8072 m² en een perceel van 4947 m².
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Middenveld 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,7 kmSupermarkt
0,9 kmHuisarts
0,9 kmTreinstation
12,4 kmSnelweg oprit
0,4 kmKinderdagverblijf
0,7 kmMiddelbare school
10,4 kmApotheek
8,2 kmZiekenhuis
11,6 kmRestaurant
0,8 kmCafé
6,7 kmBibliotheek
11,5 kmBioscoop
12,6 kmMiddenveld 1 ligt in de buurt Ens-bedrijventerrein in Ens. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 75 inwoners en 25 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 100% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 417.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,9 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool en 0,9 km tot een huisarts.
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Ens-bedrijventerrein €417.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMiddenveld 1 is een niet-woning van 8072 m² in de CBS-buurt Ens-bedrijventerrein. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 25 woningen. Daarvan is 100% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 372 inwoners per km².
Middenveld 1 is een niet-woning in Ens-bedrijventerrein, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Middenveld 1 heeft 8072 m² woonoppervlakte en 23152 m³ inhoud. Het perceel is 4947 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Ens-bedrijventerrein €417.000.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Ens-bedrijventerrein in Ens (Flevoland) 75 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €417.000, 100% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ens-bedrijventerrein in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,9 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool, 0,9 km tot een huisarts, 12,4 km tot een treinstation, 0,4 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ens-bedrijventerrein in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 11,6 km tot een ziekenhuis, 8,2 km tot een apotheek, 0,7 km tot een kinderdagverblijf, 10,4 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ens-bedrijventerrein in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,8 km tot een restaurant, 6,7 km tot een café.
Een woningrapport voor Middenveld 1 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Ens-bedrijventerrein. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1997, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenNiet elke makelaar in Ens presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.