Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Uitloop 3 is een 2-onder-1-kapwoning in Ens, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m², een perceel van 355 m² en 6 kamers. Het energielabel is A.
Kenmerken van de woning
Woningdetails
Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1995
Woonoppervlakte
129 m²
Perceeloppervlakte
355 m²
Inhoud
455 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Vraagprijs
€ 389.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan bosrand, aan rustige weg en in woonwijk
Wil je de waarde weten?
Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Bijzonderheden
Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd
Buitenruimte en parkeren
Buitenruimte
Tuin
Ja (105.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Parkeren
Parkeertype
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Ens-woonkern
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Onderwijs
Basisschool
0,3 kmDagelijks
Supermarkt
0,5 kmGezondheid
Huisarts
0,7 kmVervoer
Treinstation
12,2 kmVervoer
Snelweg oprit
0,3 kmKinderen
Kinderdagverblijf
0,4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs
Middelbare school
10,6 kmGezondheid
Apotheek
8,4 kmGezondheid
Ziekenhuis
11,8 kmHoreca
Restaurant
0,6 kmHoreca
Café
6,1 kmCultuur
Bibliotheek
11,5 kmCultuur
Bioscoop
12,4 km
CBS-buurtinformatie over 2025 voor Ens-woonkern
Uitloop 3 ligt in de buurt Ens-woonkern in Ens. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.085 inwoners en 895 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 69% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 302.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,5 km tot een supermarkt, 0,3 km tot een basisschool en 0,7 km tot een huisarts.
Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Ens.Bekijk direct online
Veelgestelde vragen over Uitloop 3
Wat is de geschatte woningwaarde van Uitloop 3?
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Ens-woonkern €302.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Hoe verhoudt Uitloop 3 zich tot de CBS-buurt Ens-woonkern?
Uitloop 3 is een 2-onder-1-kapwoning van 129 m² in de CBS-buurt Ens-woonkern. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 895 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.230 inwoners per km².
Wat voor woning staat er op Uitloop 3?
Uitloop 3 is een 2-onder-1-kapwoning in Ens-woonkern, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Hoe groot is Uitloop 3 vergeleken met de buurt?
Uitloop 3 heeft 129 m² woonoppervlakte en 455 m³ inhoud. Het perceel is 355 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Ens-woonkern €302.000.
Wat is het energielabel van Uitloop 3 en wat betekent dat?
Uitloop 3 heeft energielabel A. Geldig tot 2036-02-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 16.79 kg/jaar.
Hoe is de indeling van Uitloop 3?
Uitloop 3 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 105 m².
Hoe is de woningmarkt in Ens-woonkern?
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Ens-woonkern in Ens (Flevoland) 2.085 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €302.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Ens-woonkern?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ens-woonkern in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een supermarkt, 0,3 km tot een basisschool, 0,7 km tot een huisarts, 12,2 km tot een treinstation, 0,3 km tot een snelwegoprit.
Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Ens-woonkern?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ens-woonkern in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 11,8 km tot een ziekenhuis, 8,4 km tot een apotheek, 0,4 km tot een kinderdagverblijf, 10,6 km tot een middelbare school.
Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Ens-woonkern?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ens-woonkern in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een restaurant, 6,1 km tot een café.
Wat zit er in een woningrapport voor Uitloop 3?
Een woningrapport voor Uitloop 3 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Ens-woonkern. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1995, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers.Bekijk aankoopmakelaars
Cookie instellingen
We gebruiken cookies om de ervaring van onze website te verbeteren.
Klik op "Toestaan" om door te gaan. Wil je niet dat we informatie over je bezoek
verzamelen voor het meten van de prestaties van onze website en voor marketing doeleinden?
Klik op "Meer info" voor onze privacyverklaring en cookievoorkeuren.