Woningdetails
- Type
- Twee-onder-een-kapwoning
- Bouwjaar
- 1978
- Woonoppervlakte
- 201 m²
- Perceeloppervlakte
- 910 m²
- Inhoud
- 885 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Waterkant 21 is een twee-onder-een-kapwoning in Ens, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 201 m² en een perceel van 910 m².
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Waterkant 21
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,7 kmSupermarkt
0,9 kmHuisarts
0,9 kmTreinstation
12,4 kmSnelweg oprit
0,4 kmKinderdagverblijf
0,7 kmMiddelbare school
10,4 kmApotheek
8,2 kmZiekenhuis
11,6 kmRestaurant
0,8 kmCafé
6,7 kmBibliotheek
11,5 kmBioscoop
12,6 kmWaterkant 21 ligt in de buurt Ens-bedrijventerrein in Ens. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 75 inwoners en 25 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 100% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 417.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,9 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool en 0,9 km tot een huisarts.
Ens · 0.4 km afstand
Bekijk woning
Ens · 0.5 km afstand
Bekijk woning
Ens · 0.5 km afstand
Bekijk woning
Ens · 0.4 km afstand
Bekijk woning
Ens · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Ens · 0.4 km afstand
Bekijk woning
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Ens-bedrijventerrein €417.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWaterkant 21 is een twee-onder-een-kapwoning van 201 m² in de CBS-buurt Ens-bedrijventerrein. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 25 woningen. Daarvan is 100% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 372 inwoners per km².
Waterkant 21 is een twee-onder-een-kapwoning in Ens-bedrijventerrein, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Waterkant 21 heeft 201 m² woonoppervlakte en 885 m³ inhoud. Het perceel is 910 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Ens-bedrijventerrein €417.000.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Ens-bedrijventerrein in Ens (Flevoland) 75 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €417.000, 100% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ens-bedrijventerrein in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,9 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool, 0,9 km tot een huisarts, 12,4 km tot een treinstation, 0,4 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ens-bedrijventerrein in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 11,6 km tot een ziekenhuis, 8,2 km tot een apotheek, 0,7 km tot een kinderdagverblijf, 10,4 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ens-bedrijventerrein in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,8 km tot een restaurant, 6,7 km tot een café.
Een woningrapport voor Waterkant 21 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Ens-bedrijventerrein. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1978, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenJouw woning
Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.
Niet elke makelaar in Ens presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.