Straatbeeld van het Noord 8 in Ens

het Noord 8, 8307 AA Ens

358 m² Bouwjaar 1984 Label B

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

het Noord 8 is een niet-woning in Ens, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 358 m² en een perceel van 670 m². Het energielabel is B.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Niet-woning
Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
358 m²
Perceeloppervlakte
670 m²
Inhoud
1540 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor het Noord 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel het Noord 8

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
173.68 kWh/m²
CO₂-emissie
35.93 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Ens-bedrijventerrein

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,7 km
Dagelijks

Supermarkt

0,9 km
Gezondheid

Huisarts

0,9 km
Vervoer

Treinstation

12,4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10,4 km
Gezondheid

Apotheek

8,2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11,6 km
Horeca

Restaurant

0,8 km
Horeca

Café

6,7 km
Cultuur

Bibliotheek

11,5 km
Cultuur

Bioscoop

12,6 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Ens-bedrijventerrein

het Noord 8 ligt in de buurt Ens-bedrijventerrein in Ens. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 75 inwoners en 25 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 100% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 417.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,9 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool en 0,9 km tot een huisarts.

75 Inwoners
30 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
25 Woningvoorraad
€417.000 Gem. WOZ-waarde Ens-bedrijventerrein
100% Koopwoningen
372 Inwoners per km²

Locatie van het Noord 8

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Ens. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over het Noord 8

Wat is de geschatte woningwaarde van het Noord 8?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Ens-bedrijventerrein €417.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt het Noord 8 zich tot de CBS-buurt Ens-bedrijventerrein?

het Noord 8 is een niet-woning van 358 m² in de CBS-buurt Ens-bedrijventerrein. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 25 woningen. Daarvan is 100% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 372 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op het Noord 8?

het Noord 8 is een niet-woning in Ens-bedrijventerrein, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is het Noord 8 vergeleken met de buurt?

het Noord 8 heeft 358 m² woonoppervlakte en 1540 m³ inhoud. Het perceel is 670 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Ens-bedrijventerrein €417.000.

Wat is het energielabel van het Noord 8 en wat betekent dat?

het Noord 8 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-09-21. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 35.93 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Ens-bedrijventerrein?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Ens-bedrijventerrein in Ens (Flevoland) 75 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €417.000, 100% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Ens-bedrijventerrein?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ens-bedrijventerrein in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,9 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool, 0,9 km tot een huisarts, 12,4 km tot een treinstation, 0,4 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Ens-bedrijventerrein?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ens-bedrijventerrein in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 11,6 km tot een ziekenhuis, 8,2 km tot een apotheek, 0,7 km tot een kinderdagverblijf, 10,4 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Ens-bedrijventerrein?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ens-bedrijventerrein in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,8 km tot een restaurant, 6,7 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor het Noord 8?

Een woningrapport voor het Noord 8 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Ens-bedrijventerrein. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1984, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen
Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Ens presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars