Straatbeeld van het Noord 28 in Ens

het Noord 28, 8307 AA Ens

122 m² Bouwjaar 1974 Label B

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

het Noord 28 is een tussenwoning in Ens, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m² en een perceel van 191 m². Het energielabel is B.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Tussenwoning
Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
122 m²
Perceeloppervlakte
191 m²
Inhoud
407 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor het Noord 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel het Noord 28

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
119.52 kWh/m²
CO₂-emissie
32.53 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Ens-woonkern

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,3 km
Dagelijks

Supermarkt

0,5 km
Gezondheid

Huisarts

0,7 km
Vervoer

Treinstation

12,2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10,6 km
Gezondheid

Apotheek

8,4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

11,8 km
Horeca

Restaurant

0,6 km
Horeca

Café

6,1 km
Cultuur

Bibliotheek

11,5 km
Cultuur

Bioscoop

12,4 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Ens-woonkern

het Noord 28 ligt in de buurt Ens-woonkern in Ens. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.085 inwoners en 895 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 69% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 302.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,5 km tot een supermarkt, 0,3 km tot een basisschool en 0,7 km tot een huisarts.

2085 Inwoners
890 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
895 Woningvoorraad
€302.000 Gem. WOZ-waarde Ens-woonkern
69% Koopwoningen
3.230 Inwoners per km²

Locatie van het Noord 28

Officiële bekendmakingen rond het Noord 28

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

Vergelijkbare woningen in Ens

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Ens. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over het Noord 28

Wat is de geschatte woningwaarde van het Noord 28?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Ens-woonkern €302.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt het Noord 28 zich tot de CBS-buurt Ens-woonkern?

het Noord 28 is een tussenwoning van 122 m² in de CBS-buurt Ens-woonkern. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 895 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.230 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op het Noord 28?

het Noord 28 is een tussenwoning in Ens-woonkern, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is het Noord 28 vergeleken met de buurt?

het Noord 28 heeft 122 m² woonoppervlakte en 407 m³ inhoud. Het perceel is 191 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Ens-woonkern €302.000.

Wat is het energielabel van het Noord 28 en wat betekent dat?

het Noord 28 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-10-03. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.53 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Ens-woonkern?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Ens-woonkern in Ens (Flevoland) 2.085 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €302.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Ens-woonkern?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ens-woonkern in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een supermarkt, 0,3 km tot een basisschool, 0,7 km tot een huisarts, 12,2 km tot een treinstation, 0,3 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Ens-woonkern?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ens-woonkern in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 11,8 km tot een ziekenhuis, 8,4 km tot een apotheek, 0,4 km tot een kinderdagverblijf, 10,6 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Ens-woonkern?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ens-woonkern in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een restaurant, 6,1 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor het Noord 28?

Een woningrapport voor het Noord 28 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Ens-woonkern. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1974, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Ens presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars