Eengezinswoning, tussenwoning Hazelaarshof 17 Enkhuizen

Hazelaarshof 17, 1602 SP Enkhuizen

102 m² Bouwjaar 1967 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Hazelaarshof 17 is een eengezinswoning, tussenwoning in Enkhuizen, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 102 m², een perceel van 140 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €249.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
102 m²
Perceeloppervlakte
140 m²
Inhoud
360 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€305.000 tot €355.000
Laatst bekende transactie
Periode 2013 tot 2016
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Hazelaarshof 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hazelaarshof 17

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
128.09 kWh/m²
Primaire fossiele energie
169.08 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.8%
CO₂-emissie
30.62 kg/m²

Tuin
Ja (54.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Enkhuizen

2705 Inwoners
1220 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1292 Woningvoorraad
€249.000 Gem. woningwaarde Oude Gouw
48% Koopwoningen
7.495 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hazelaarshof 17

Vergelijkbare woningen in Enkhuizen

Veelgestelde vragen over Hazelaarshof 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Hazelaarshof 17?

De prijsindicatie voor Hazelaarshof 17 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Oude Gouw is €249.000. Dat komt neer op circa €2.441 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hazelaarshof 17 zich tot de wijk Oude Gouw?

Hazelaarshof 17 is een eengezinswoning, tussenwoning van 102 m² in de wijk Oude Gouw. De buurt telt 1.292 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.495 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hazelaarshof 17?

Hazelaarshof 17 is een eengezinswoning, tussenwoning in Oude Gouw, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hazelaarshof 17 vergeleken met de buurt?

Hazelaarshof 17 heeft 102 m² woonoppervlakte en 360 m³ inhoud. Het perceel is 140 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Oude Gouw ligt de gemiddelde woningwaarde op €249.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hazelaarshof 17 en wat betekent dat?

Hazelaarshof 17 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-08-18. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.62 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hazelaarshof 17?

Hazelaarshof 17 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 54 m².

Hoe is de woningmarkt in Oude Gouw?

De wijk Oude Gouw in Enkhuizen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.705 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €249.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oude Gouw?

Vanuit Hazelaarshof 17 in Oude Gouw bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 0.9 km.