Streetview Kievitstraat 9 Enkhuizen

Kievitstraat 9, 1602 PM Enkhuizen

107 m² Bouwjaar 1971 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Kievitstraat 9 is een woonhuis in Enkhuizen, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 107 m², een perceel van 230 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €249.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
107 m²
Perceeloppervlakte
230 m²
Inhoud
370 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Kievitstraat 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kievitstraat 9

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enkhuizen

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Enkhuizen

2705 Inwoners
1220 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1292 Woningvoorraad
€249.000 Gem. woningwaarde Oude Gouw
48% Koopwoningen
7.495 Inwoners per km²

Locatie van Kievitstraat 9

Vergelijkbare woningen in Enkhuizen

Veelgestelde vragen over Kievitstraat 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Kievitstraat 9?

De prijsindicatie voor Kievitstraat 9 ligt rond €180.000 tot €205.000. De gemiddelde woningwaarde in Oude Gouw is €249.000. Dat komt neer op circa €2.327 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kievitstraat 9 zich tot de wijk Oude Gouw?

Kievitstraat 9 is een woonhuis van 107 m² in de wijk Oude Gouw. De buurt telt 1.292 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.495 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kievitstraat 9?

Kievitstraat 9 is een woonhuis in Oude Gouw, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kievitstraat 9 vergeleken met de buurt?

Kievitstraat 9 heeft 107 m² woonoppervlakte en 370 m³ inhoud. Het perceel is 230 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Oude Gouw ligt de gemiddelde woningwaarde op €249.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kievitstraat 9 en wat betekent dat?

Kievitstraat 9 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-02-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kievitstraat 9?

Kievitstraat 9 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Oude Gouw?

De wijk Oude Gouw in Enkhuizen (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.705 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €249.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oude Gouw?

Vanuit Kievitstraat 9 in Oude Gouw bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 0.9 km.